PERSONEL VE SERVİS TAŞIMACILIĞI

VALE TURİZM olarak güvenliğiniz ve huzurunuzu ilke edinerek, Yurtiçi ve Yurtdışı yaptığımız tüm seyahatlerinizde sizlere hizmet vermekten ve yanınızda olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Personel taşımacılığında yaşantımızın en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hemde işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir. Vale turizm 1996 yılında sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır.

Vale turizm çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir. İstanbul gibi metropol bir şehirde, hizmet verdiğimiz firmalara güven veren, her probleme anında çözüm üreten hassas bir yapı içinde çalışmaktayız.

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumlar ,Holdingler,Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Şirketimiz tüm servis hizmeti veren araçlarımızda Araç Takip Sistemi ile araçlarımız GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir; hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve araçlarınıza ait daha birçok bilgiyi on-line olarak takip edebilirsiniz.